ostatne_podlahybg (2)

Bambus je prírodný materiál veľmi vhodný aj na podlahy. Bambusová podlaha vás určite zaujme svojím jedinečným vzhľadom, ktorý sa odlišuje od všetkých bežných, aj exotických drevín. Bambusová podlaha má netradičný elegantný dizajn a vynikajúce fyzikálne a úžitkové vlastnosti. Bambusová podlaha je k dispozícii vo vzoroch s horizontálnym usporiadaním, ktoré akcentuje pôvodnú kresbu materiálu s kolienkami alebo s vertikálnym, kde vidno najmä jeho rovnobežné línie. Ponecháva sa jeho naturálna svetlá farebnosť alebo sa prírodne zafarbuje v celom svojom priereze na karamelový odtieň. Charakter a sfarbenie bambusovej podlahy sú závisé aj na druhu, oblasti, vzraste, pôde, období zberu, či veku rastliny.Bambus je materiál vyznačujúci sa super elasticitou, ale nezväčšuje ani nezmenšuje svoj objem. Je teda zároveň superstabilný. Bambus sa na rozdiel od dreva svojvoľne neohýba a nekrúti sa.

Bambus exceluje v odolnosti voči vode, v trvácnosti a preto nájde použitie v namáhaných priestoroch.

Bambus má charakter protipachovej a sterilizačnej ochrany, preto je zvlášť vhodný pre interiér s malými deťmi a neutralizuje pachy domácich zvierat.

Ak je potrebné povrch bambusovej podlahy opraviť, môžete podlahu vyrobenú z bambusových lamiel pokojne niekoľkonásobne prebrúsiť

bambusové podlahy

baner
zahb
mail 1